Komunikat Rady Rodziców

Komunikat Rady Rodziców.

W dniu wczorajszym ( 06.12.2017) spotkaliśmy się na Posiedzeniu Prezydium Rady Rodziców.  Pani dyrektor zapoznała nas z kalendarzem szkolnym , omówiła sprawy bieżące szkoły . Pytaliśmy panią dyrektor o możliwość zakupu szafek szkolnych dla licealistów. Otrzymaliśmy odpowiedź, że trwają prace nad znalezieniem miejsca na szafki . Nie jest to proste, bo jesteśmy w obiekcie zabytkowym i musimy mieć drożne ciągi ewakuacyjne. Pani dyrektor osobiście zajmuje się sprawą. Ponadto podjęliśmy decyzję o zakupie ubiorów sportowych dla naszych uczniów, reprezentantów szkoły. Pani dyrektor obiecała również środki z budżetu szkoły.

Księgowa Rady Rodziców poinformowała o wydatkach i przychodach . Przede wszystkim pomagamy w tym świątecznym okresie. Uczniom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej udzielane są zapomogi , dofinansujemy uroczystości klasowe.

Wszystkim uczniom , rodzicom , nauczycielom składam serdeczne podziękowania za wpłaty na Radę Rodziców. Dzięki Państwu możemy pomagać.

Rada Rodziców spotka się ponownie po feriach zimowych ale proszę pamiętać, że w sekretariacie szkoły codziennie dyżurujemy. Jesteśmy do państwa dyspozycji w godz. 7.00 – 14.30.

Katarzyna Szopka – Przewodnicząca Rady Rodziców