Wolontariusze WOŚP

Wydawanie identyfikatorów, puszek i serduszek dla:

• wolontariuszy z ZSO nr 3 w piątek 12 stycznia na przerwach sala 28,
  • pozostali wolontariusze piątek 12 stycznia godzina 16.00 aula szkoły( ZSO nr 3 ) III piętro.
  • Można odebrać identyfikatory w dniu 26 Finału 14 stycznia od godziny 9.00 w sali nr 11( parter) w ZSO nr 3.

Grażyna Kusiak

Życzenia Świąteczne od Rady Rodziców

Drodzy Uczniowie , Rodzice , Nauczyciele, Pracownicy Administracji szkoły, Pani Dyrektor ,

W imieniu całego Prezydium Rady Rodziców składamy Państwu serdeczne życzenia, Wesołych Świąt , spokojnych i szczęśliwych, spędzonych w Rodzinnym gronie.

Życzymy Państwu pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2018. Aby wszystkie marzenia i oczekiwania się spełniły. A tak osobiście, to życzę Państwu, aby częściej uśmiech gościł na zatroskanych twarzach.

Wesołych Świąt , Szczęśliwego Nowego Roku. Niech nam się darzy.

Katarzyna Szopka – Przewodnicząca Rady Rodziców.

! Szlachetna paczka !

W sobotę 09 grudnia uczniowie naszej szkoły ( klasa 1E z wychowawcą) przekazali prezenty dla potrzebującej rodziny. W ramach akcji zapakowaliśmy 31 paczek, w których znalazły się m.in. produkty spożywcze, higieniczne, zabawki, ubrania dla dzieci i…. sofa.
Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Szlachetnej paczki za wielki dar serca.