Konkurs Piosenki Hiszpańskojęzycznej

Dnia 21 marca odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Konkursu Piosenki Hiszpańskojęzycznej, w której udział wzięli uczniowie liceum jak i gimnazjum, z przewagą tych drugich. Uczestnicy zaprezentowali najnowsze przeboje oraz te mniej znane utwory.

Publiczność wspierała występujących i nawet sama brała udział w konkursach, w czasie obradowania jury. Komisja wyróżniła Magdę Puczyńską z klasy 2Bg za niebanalny głos, trzecie miejsce przyznała Martynie Ziębie z kl. 1Bg, drugie Nikolettcie Błach z 3Ag, a pierwszą lokatę otrzymała Hania Janus z kl. 1Bg za wykonanie piosenki Jennifer Lopez \"Qué hiciste\". Jak widać podium należało do uczennic gimnazjum, które 7 kwietnia powalczą w konkursie ogólnopolskim.

Całe wydarzenie rejestrowała dla nas nasza telewizja Kamooflaż i dzięki temu właśnie możecie obejrzeć występy klikając w poniższy link:

Zwycięzcom konkursu gratulujemy a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.