WROCŁAWSKA WSZECHNICA FILOZOFICZNA - ROZMOWA Z DR. ŁUKASZEM NYSLEREM

przez Admin
Odsłony: 755

Za nami połowa spotkań zaplanowanych w tegorocznej edycji Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej. Dotychczas zrealizowane w tej edycji spotkania uważamy za bardzo udane. Dzięki świetnym Prelegentom i wspaniałej, licznie przybywającej Publiczności, każdy wykład wraz z dopełniającą go dyskusją przeradzają się w filozoficzne święto. Wszystkim -- Prelegentom i Publiczności -- gorąco dziękujemy!

Aby podtrzymać zainteresowanie dotychczasowych uczestników spotkań Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej, ale i żeby zachęcić nowe osoby do uczestniczenia w tych spotkaniach, nagraliśmy krótką rozmowę z dr. Łukaszem Nyslerem -- współorganizatorem (obok dr. hab. Krzysztofa Szlachcica) i prowadzącym spotkania WWF.

Zachęcamy do obejrzenia tej rozmowy TUTAJ!

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za dotychczasowe zainteresowanie, pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej!

***

Wrocławska Wszechnica Filozoficzna zaprasza na cykl otwartych spotkań (wykładów i dyskusji) prezentujących wybrane zagadnienia filozofii. W roku akademickim 2016/2017 w ramach kolejnych spotkań proponujemy krótkie przedstawienie jednej postaci z dziejów zachodniej tradycji filozoficznej oraz wspólne rozważenie kilku najważniejszych sformułowanych przez nią problemów.

Pełny program tegorocznej edycji WWF dostępny TUTAJ.

Polub nas na FB: @WszechnicaFilozoficzna