Kolędowanie po hiszpańsku - relacja / Cantando villancicos en español - relato

[Aktualizacja: 2023.12.26, godz. 13:55]

Amigos

Przedstawiamy relację wideo z wtorkowego „Kolędowania po hiszpańsku”.

Ponieważ rewelacyjnego materiału jest ogrom, doba ma zaledwie 24 godziny a wszyscy pragną przeżyć to raz jeszcze, zdecydowaliśmy na częściowe i stopniowe udostępnianie materiału.

Materiał podzieliliśmy na części, zgodnie z linią czasu. Możecie obejrzeć dowolną część.

Cierpliwości i zaglądajcie tutaj cały czas!

Szczególnie zachęcamy do obejrzenia w spektaklu (z POLSKIMI NAPISAMI!) przygotowanego przez uczniów klasy wstępnej (Grupa 1) Hiszpańskiej Sekcji Dwujęzycznej zatytułowanego "O czym myślisz, kiedy nadchodzi Boże Narodzenie?"

Zapraszamy!!!

Ale zanim przejdziecie do wideo, obejrzyjcie mnóstwo pięknych kartek bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów klasy wstępnej Hiszpańskiej Sekcji Dwujęzycznej.

¡¡¡Muchas gracias!!!

Część 1. Wstęp i rozgrzewka

Część 2. Spektakl "O czym myślisz, kiedy nadchodzi Boże Narodzenie?" w wykonaniu grupy 1 z klasy wstępnej. Są już polskie napisy!

Część 3. Klasa wstępna grupa 2 śpiewa "El burrito sabanero".

Część 4. Klasa 1H śpiewa "Feliz Navidad".

Część 5. Klasa 2H śpiewa "Noche de paz".

Część 6. Klasa 2H śpiewa świąteczną wersję "Despacito".

Część 7. Klasa 3C śpiewa "Marimorena".

Część 10. prof. Magdalena Marciniak oraz prof. Magdalena Śliwak-Kosińska śpiewają "Rey de los reyes".

Część 11. Wspólne śpiewanie "El burrito sabanero".

Część 122. Wspólne śpiewanie "Feliz Navidad".

Amigos

El anual cantar de villancicos en español tendrá lugar el próximo martes 19 de diciembre.

Os invitamos a participar y a uniros a este alegre acontecimiento. Todos aquellos que aún no lo hayan hecho, hasta el lunes inclusive mediante el registro Librus o en persona, que se dirijan directamente a la Sra. Magdalena Marciniak o a cualquier profesor de español.

Lugar: auditorio de la escuela.

Hora: 5ª y/o 6ª clase (dependiendo del número final de inscripciones).

¡Atención! La información anterior está sujeta a cambios y cualquier modificación se anunciará aquí en nuestro blog.

¡Alumnas y vosotros, alumnos de bachillerato!

¿Por qué aún no os habéis presentado con una versión de "El burrito sabanero" o "Los peces en el río"? Replantead vuestro comportamiento y mejoraos... aún tenéis una oportunidad, porque este es un tiempo de esperanza.

Por supuesto, un reportaje fotográfico y de vídeo estará disponible en este blog antes de Navidad.

¡Sed bienvenidos todos!