Zrobiliśmy to!
Z prawdziwą radością przekazuję Państwu informację o X Forum Młodzieży Wrocławia w temacie Demokracja, które odbyło się 15 grudnia b.r., a którego organizatorem zostało IX LO.
X Forum wymyślili, zorganizowali i przeprowadzili Uczniowie z klasy 4H w składzie:
Maria Szymańska- prowadząca
Filip Bzduła- prowadzący
Maja Kusowska- projekt graficzny Forum i czuwanie nad przebiegiem prezentacji w jego trakcie
Maciej Krupiński- moderator dyskusji bloku I- Zrozumieć demokrację
Sabina Rusiecka- moderatorka dyskusji bloku I-Zrozumieć demokrację
Sofija Głuch-moderatorka bloku II-Przyszłość demokracji
Tomasz Dobrowolski-moderator bloku II-Przyszłość demokracji
Agata Sochor- zbierająca wnioski końcowe z obu bloków
Olga Suszko i Aleksandra Ostrowska- czuwające nad dyscypliną i przebiegiem Forum.

W X Forum Dyskusyjnym Młodzieży Wrocławia wzięło udział osiem szkół ponadpodstawowych, w sumie ponad 60 osób, które dyskutowały w ramach dwóch bloków pytań-I Zrozumieć demokrację i II Przyszłość demokracji.
Dyskusja trwająca blisko 1,5 godziny pozwoliła nam pochylić się nad tym ważnym tematem, lepiej go zrozumieć, ale również zastanowić się w jakim  kierunku może ewoluować jeden z najstarszych ustrojów świata.
Dziękujemy Pani Dyrektor Izabeli Koziej, za obecność w tym ważnym dla naszych Uczniów dniu i zabranie głosu w podsumowaniu Forum.

Opiekunka grupy- Anita Musialska