Miło mi poinformować, że Tomasz, uczeń klasy IV E został finalistą X Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Olimpiada Wiedzy o Mediach to interdyscyplinarna olimpiada szkolna z zakresu wiedzy o mediach i dziennikarstwie organizowana od 2014 roku przez Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy ze szkołami wyższymi.
W tym roku szkolnym z 2048 osób uczestniczących I etapie (szkolnym) do II etapu (okręgowego) zakwalifikowało się 1158 osób, z czego do III etapu (ogólnopolskiego) przeszło 160 uczestników.
Nagrodą za zajęcie wysokiego miejsca w X Olimpiadzie Wiedzy o Mediach, jest zapewniony indeks na studia (jeszcze przed maturą), w jednej z 16 polskich uczelni wyższych.

Tomku, serdecznie Ci gratulujemy!

Pełną listę laureatów i finalistów znajdziecie tutaj