Dnia 6 lutego 2024 r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu !

Uczniowie klasy II B i II J Liceum wzięli udział w lokalnych obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. W ramach obchodów zapoznali się z tematyką bezpieczeństwa w Internecie, dowiedzieli się jak reagować na cyberprzemoc oraz jak dbać o swój wizerunek w mediach społecznościowych. Uczniowie klasy II B w ramach zajęć informatyki zaprojektowali LOGO Dnia Bezpiecznego Internetu oraz przygotowali plakaty na temat budowania swojego wizerunku w mediach społecznościowych.  Natomiast uczniowie klasy II J przygotowali plakaty z zakresu bezpieczeństwa i zagrożeń w Internecie oraz opracowali rady dla osób dotkniętych cyberprzemocą i wspierających osoby dotknięte cyberprzemocą. Z pracami można zapoznać się na II piętrze szkolnego korytarza. Serdecznie zapraszamy ?

Wybrane prace