Sprawozdanie z posiedzenia Prezydium Rady Rodziców

przez Admin
Odsłony: 134

Spotkaliśmy się ponownie w dniu 07.02.2018 na zebraniu Prezydium Rady Rodziców.
Zapoznaliśmy się z wynikami klasyfikacji półrocznej, które przedstawiła Pani dyrektor. Zastanawialiśmy się jak włączyć młodzież do pracy w Radzie Rodziców. Zadamy to pytanie uczniom na spotkaniu z Samorządem Szkolnym w dniu 14 marca 2018r., mamy propozycję współpracy. Księgowa Rady Rodziców złożyła sprawozdanie finansowe za I semestr.

Szczegółowo je umówiła. W pierwszym semestrze wypłacane były dofinansowania , zapomogi, uzupełniliśmy zbiory biblioteczne , zakupimy stroje sportowe dla chłopców ( reprezentacja szkoły) , planujemy zakup dla dziewcząt jeżeli samorząd szkolny włączy się do zbiórki. Dofinansujemy konkurs szkolny piosenki włoskiej i ogólnopolski konkurs Il bel Paese. Kupimy nagrody na koniec roku szkolnego , na spartakiadę lekkoatletyczną , konkurs szkolny aerobiku. W dalszym ciągu uczniowie, którzy wymagają pomocy finansowej , mogą zwrócić się o pomoc.
Zakończyliśmy przygotowania do Studniówki .
Studniówka odbyła się 10.02.2018. Księgowa rozliczy wpłaty na studniówkę . Z pozostałych pieniędzy kupimy wodę na maturę i podarunek dla każdego maturzysty.
Następne spotkanie prezydium Rady Rodziców odbędzie się 14 marca 2018 o godz. 17.00

Katarzyna Szopka – Przewodnicząca Rady Rodziców