Przegląd filmów hiszpańskich

Już od najbliższego piątku, 15 marca, w kinie Nowe Horyzonty rusza kolejny przegląd filmów hiszpańskich, czyli Tydzień Kina Hiszpańskiego 2024.

Jeśli jeszcze nie macie planów na najbliższy weekend, a w szkole sytuacja jest stabilna, może wybierzecie się do kina? To będzie świetna okazja do tego, aby zobaczyć wybrane produkcje hiszpańskie, a jeśli uczysz się języka hiszpańskiego, możesz poćwiczyć „comprensión auditiva” :)

Do wyboru mamy trzynaście filmów, wszystkie z napisami.

Pełny program przeglądu jest TUTAJ.

Strona: www.kinonh.pl

Zobacz na mapie

Adres kina: Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19A–21

Semana de cine español 2024

A partir de este viernes, 15 de marzo, el Cine Nuevos Horizontes pone en marcha otro repaso de cine español, Semana de Cine Español 2024.

Si aún no tienes planes para este fin de semana y en la escuela tu situación está estables, ¿por qué no vas al cine? Será una gran oportunidad para ver una selección de producciones españolas, y si estás aprendiendo español, podrás practicar tu "comprensión auditiva" :)

Hay trece películas a elegir, todas subtituladas.

Programa completo de Semana de cine AQUÍ.

WEB: www.kinonh.pl

Mira en el mapa

Dirección del cine: Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19A–21, Wrocław