Komunikat Rady Rodziców

W dniu wczorajszym ( środa 15.11.2017) odbyło się pierwsze spotkanie Prezydium Rady Rodziców. Przyjęliśmy serdecznie nowych członków, wybranych na Walnym Zgromadzeniu Rady Rodziców – w październiku 2017.
Spotkanie miało charakter otwarty. Uczestniczyła w nim Pani dyrektor Izabela Koziej , księgowa Rady i ustępująca ze stanowiska, wiceprzewodnicząca Rady Pani Justyna Stelmaszczyk oraz rodzice, którzy nie są członkami Prezydium RR.

Na posiedzeniu dokonaliśmy wyboru nowego wiceprzewodniczącego , członka Komisji Rewizyjnej i Sekretarza RR.
W tym dniu również omówiliśmy i zatwierdziliśmy budżet na nowy rok szkolny 2017/18.
Ponawiamy apel do RODZICÓW . Pomóżcie nam uprzyjemnić dzieciom pobyt w szkole. A do tego oprócz chęci, potrzebne są pieniądze. Wszystkie dobrowolne składki wracają w całości do uczniów. Nad prawidłowym wydatkowaniem Państwa pieniędzy czuwają rodzice – członkowie Komisji Rewizyjnej.
Pozdrawiam serdecznie , życzę nowym członkom Rady Rodziców pomyślności i kreatywnych pomysłów.

Następne spotkanie Rady Rodziców odbędzie się 13.12.2017 r.

Ustępująca Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców – Justyna Stelmaszczyk.