Europejska Odznaka Jakości eTwinning

przez K.Milewicz
Odsłony: 320

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "Las mascotas se van de viaje". Oznacza to, że praca naszych uczniów i naszej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

Europejska Odznaka Jakości


Projekt "Las mascotas de van de viaje" był realizowany w roku szkolnym 2016/2017 przez uczniów ówczesnej klasy 1Bg (II grupa). Był to projekt związany z językiem hiszpańskim i opierał się na współpracy ze szkołami z Finlandii, Francji, Włoch i Hiszpanii.

Poszczególne etapy projektu, jak i rezultat całorocznej pracy zostały opublikowane na stronie szkoły

-> http://www.lo9.wroc.pl/index.php/projekty-j-hiszpanski