Szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA

Klasa IE w roku szkolnym 2017/2018  postanowiła zaangażować się w ogólnopolski projekt Stowarzyszenia Wiosna pt. „Szlachetna Paczka” Głównym celem akcji jest niesienie pomocy osobom
i rodzinom znajdującym  się w trudnej sytuacji materialnej.
W wielu miejscach Polski działają lokalne oddziały koordynujące na swoim terenie zbieranie darów, które w postaci paczek wędrują do wybranych rodzin znajdujących się w potrzebie. Mamy nadzieję, że do naszej akcji włączą się WSZYSCY uczniowie naszej szkoły, rada pedagogiczna, a także liczymy na wsparcie rodziców.

Zapraszamy do przynoszenia różnorodnych artykułów, które zapakujemy do paczek, m.in.:  odzieży, artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, przyborów szkolnych oraz zabawek.

Szczegółowe informacje zostaną podane w połowie listopada, gdyż na 18.11 przypada wybór rodziny.

W razie jakichkolwiek pytań należy zgłosić się do pani profesor

Albiny Rosłanowskiejbądź Klaudii Kędzierskiej – uczennicy kl.IE.

Spełniajmy marzenia o ciepłych i rodzinnych świętach, tak aby był to czas magiczny i pełen radości bez zmartwień dotyczących trudów życia codziennego.

POMAGAJMY!