Droga Społeczności LO IX!

Nie wszystko można przewidzieć. My - Nauczyciele oraz Rodzice pomagamy naszym Dzieciom i Uczniom osiągnąć ich cele, pomagamy zaplanować przyszłość. Wy - Uczniowie, inwestujecie swój czas i wysiłek, aby spełniać marzenia i cieszyć się życiem. Jednak czasem jeden moment, jedna chwila mogą wywrócić życie do góry nogami, zatrzymać codzienny pęd i sprawić, że cała Rodzina będzie walczyć o zdrowie ukochanego Dziecka.

Taka właśnie tragedia spotkała uczennicę III klasy naszej szkoły - Klaudię, która 31 stycznia została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Klaudia przebywa obecnie w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. W wyniku wypadku ma porażenie czterokończynowe, oddycha przez rurkę tracheostomijną i jest w śpiączce.

Głęboko wierzymy w to, że Klaudia do nas wróci. Jednakże aby to się stało, potrzebna będzie intensywna i specjalistyczna rehabilitacja. Dlatego w imieniu Rodziców oraz Wychowawczyni, Barbary Janigi, zwracamy się do całej społeczności LO IX z gorącą prośbą o udzielenie pomocy finansowej.

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ POPRZEZ INTERNETOWĄ ZBIÓRKĘ: https://www.mammoc.pl/klaudia-nowicka

Bardzo liczymy na Waszą pomoc. Każda wpłata jest na wagę złota heart