VII edycjia Ogólnopolskiego Konkursu „Il Bel Paese”

Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu
ma zaszczyt powiadomić Państwa
VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Il Bel Paese”
Konkurs „Il Bel Paese” jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczących się języka włoskiego w szkole lub prywatnie oraz interesujących się Włochami.
VII edycja konkursu odbędzie się10 marca, a finał w kwietniu 2017 roku.

Konkurs został objęty Patronatem:
Ambasady Włoch w Warszawie, Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia, Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu, Szkoły Języka Włoskiego „Scudit” (Rzym) , Hotelu B&B Wrocław Centrum, Księgarni Włoskiej „Italicus”.
Opieka medialna: TVP3 Wrocław
Udział w konkursie jest bezpłatny. Dojazd do miejsca odbycia się konkursu oraz pobyt na koszt własny.
Bezpłatny nocleg dla finalistów spoza Wrocławia i dla ich opiekunów
Dla uczniów spoza Wrocławia, którzy zakwalifikują się do finału i ich opiekunów Hotel B&B sponsoruje nocleg wraz ze śniadaniem w pokoju jedno lub dwuosobowym na dzień przed datą finału (szczegóły u organizatora).

Nocleg dla uczestników I etapu
Uczestnicykonkursu mogą skorzystać z preferencyjnych cen za nocleg wraz ze śniadaniem (139 zł za pokój dwuosobowy/jednoosobowy w terminie 09.03.2017) w sąsiadującym ze szkołą Hotelem B&B Wrocław Centrum. Aby skorzystać z powyższej oferty należy zapytanie w sprawie rezerwacji skierować do organizatora na adres zamieszczony w niniejszym liście.

Informacje o nagrodach oraz o strukturze konkursu zamieszczone są w załączniku.
Zgłoszenia(karta zgłoszeniowa w załączniku) należy przesłać do 2 marca 2017 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gościem Honorowym konkursu jest Konsul Honorowa Republiki Włoch we Wrocławiu mgr Monika Kwiatosz.

ZAŁĄCZNIKI: