mecz charytatywny "Mickiewicz kontra Słowacki"

Szanowni Państwo,
Na prośbę Dyrekcji oraz Rady Rodziców III LO we Wrocławiu w dniu 31.01 (wtorek) od godziny 14.00 w naszej szkole na sali gimnastycznej zostanie rozegrany mecz charytatywny w siatkówkę między drużynami III i IX LO (Mickiewicz kontra Słowacki :-)) .
Cała akcja organizowana jest na rzecz 5 - letniego Michała Stępniaka. Michał na co dzień uczęszcza do Przedszkola Integracyjnego nr 68 we Wrocławiu. Wychowuje go samotnie mama. Michał jest pod opieką Fundacji „Złotowianka”.
Celem akcji jest zbiórka środków finansowych w kwocie 50.000,00 PLN , potrzebnych na kolejną operację ortopedyczną kończyn Michałka, pozwalająca usprawniać jego codzienne funkcjonowanie. Operacja zostanie przeprowadzona przez zespół chirurgów, pod kierownictwem prof. dr hab. Marka Napiontka z Polikliniki „ORTOP” w Poznaniu.
W trakcie meczu prowadzona będzie zbiórka środków do specjalnie przygotowanych puszek oraz będą wręczane karteczki z informacją o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji.
Do akcji przyłączyło się Przedszkole Integracyjne nr 68 im. Jana Długosza we Wrocławiu. Dzieci przygotowują dla zawodników ceramiczne „złote serca”.
Zapraszam Państwa bardzo serdecznie :-))
Kasia Szopka